1 / 12
Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.
1 €
04.02.2023 20:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

Jumpy

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobro socuvano kako novo servisirano vo ovlasten servis so servisna istorija standardna oprema klima, abs, sistem za prolizguvanje, stranicna lizgacka vrata, elektricni retrovizori i prozori registrirano. Mozi zamena za kola so vasa doplata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
075283906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам