1 / 12
Teleskopski viluskar 40.18/ 360
41.500 €
Цената не е фиксна
02.12.2022 09:52

Прилеп / Прилеп

Se prodava teleskopski viluskar Dieci Pegasus Roto 360/ 40.18
Godina na proizvodstvo: 2005
Diganje tovar do 4 toni.
Visina do 18 metri.
Rotira 360 stepeni.
Rabotni casa: 6000
So viluskarot sleduva:
-Korpa za rabotnici
-Kran so sajla 30 metri do 3.8 toni
-Dodatno fiksno krance
-Viluski
Viluskarot funkcionira besprekorno, funkcionira sekoe kopce. Napraven kompleten servis pred rabotni 10 casa, staveni novi dizni pred 10 rabotni casa.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075317980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам