1 / 4
Prodavam Pojacalo Yamaha P4500 2x300W
330 €
19.03.2023 12:00

Чучер Сандево / Скопје

Profesionalno pojacalo jamaha. P 4500 ispravno sochuvano 2x300w rsm 330e.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам