1 / 12
PEUGEOT 207 1.4 HDI PERFEKTNO
3.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 12:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Avtomobilot e kako nov, kako vnatre taka i nadvor. Motor i menjac rabotat idealno i ima FULL oprema. I toa: ABS, ESP, centralno, klima, komandi na volan, bord kompjuter, originalno radio, elektricni stalka, elektricni retrovizori, halogenki, novi gumi i mn drugo. Plateni se site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kupiprodajpp
Потврден огласувач
075501104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам