Masina za perenje gorenje
3.000 МКД
11.10.2022 10:30

Кисела Вода / Скопје

Masinata e ispravna samo lagerite bucat . Moze da se proba na lice mesto

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

andon
Потврден огласувач
077714741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам