1 / 3
Se prodava bela tehnika i pecka
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 20:34

Охрид / Охрид

- MASINA ZA PERENJE ALISTA GORENJE KORISTENA 3 MESECI 100 EVRA
-FRIZIDER BEKO KOMBINIRAN OBICEN SO KOMORA OD 50L KORISTEN 3 MESECI 100 EVRA
-TRAJNO ZARECKI SPORET NA DRVA 50 EVRA
-TRPEZARISKA MASA SO STAKLO I 6 STOLOVI 50 EVRA
-ELEKTRICNA PECKA 6KA AEG 100 EVRA

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
072676918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам