1 / 12
Hummer H3
22.000 €
23.11.2022 17:10

Куманово / Куманово

Марка:

Hummer

Модел:

H3

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hummer h3 3.500 v5 vo odlicna sostojba cena ne e fiksna klima raboti perfekno servis ulje filtri nov akumulator zdravi gumi motor i menjac perfekni vo prednjica nema da krcne mnogu zdrav dzip
Plin nema moze da se stavi za eden den 700 eur so atest e uredot na plin ke ima pomala potrosuvacka od bilo koj dzip dizel
Moze zamena za nesto interesno i so realni ponudi moze zamena i za dobar motor
Za kesh super cena
Registriran do 22.11.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078 700-002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам