1 / 6
** SAMSUNG GALAXY NOTE 20 MYSTIC BRONZE 256/8GB **
24.500 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 10:39

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

SAMSUNG NOTE 20

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Note 20 vo perfektna sostojba , nula grebnatinki , bez puknatini , nikogas otvoren, nikogas padnat. Orginalna kutija, polnac i zastitna maska. Pricina za prodazba , sekako , kupen nov telefon.
Vo cenata e vkluceno i kargoto. Pozdrav Jovica

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Јовица
Потврден огласувач
38975206008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам