1 / 3
Дуќан во центар на Прилеп
1 МКД
23.09.2022 12:17

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп на булевар „Гоце Делчев“ пред зграда Македонија. Слободен е од 01.10.2022.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Орде
Потврден огласувач
075208414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам