1 / 12
ROCKRIDER 27.5
350 €
01.12.2022 17:43

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

Rockrider
27.5 bandasi
M ramka
2*9 prenos
Altus/Acera
Ispravno se

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077715548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам