1 / 3
Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata!
По Договор
08.02.2023 12:06

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

15

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Lado Lapeco

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo eden den! Za povekje informacii 077717173 077717173

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
075322221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам