1 / 12
VW TOURAN TDI EXTRA!!!
8.600 €
Денес 15:39

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikakov vlog vo nego

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078393150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам