1 / 8
Nissan Navara 2.5 dizel registrirana
1 €
23.03.2023 13:39

Прилеп / Прилеп

Марка:

Nissan

Модел:

Navara

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava dzip Nissan Navara terenec zdrav dzip, ima 4 novi gumi meckina sepa i registriran e cela godina. ima karoseriski zabeleski normalno za godinata
Info na broj 075294004
075294004

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Aleksandar
Потврден огласувач
076949762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам