1 / 11
RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA
3.350 €
26.01.2023 17:00

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪
1.5 DCI DIZEL
2008 GODINA
PLATENI DAVACKI
6 STEPEN RACEN MENUVAC
FUL OPREMA
ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам