1 / 1
Се продава дуќан во стара чаршија
165.000 €
Цената не е фиксна
12.10.2022 01:05

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

17 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Се продава дуќан во стара чаршија во улицата наспроти саат кулата

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
075815242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам