1 / 9
Се продава куќа
68.000 €
Цената не е фиксна
12.10.2022 01:05

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2004

Година на реновирање:

2004

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Кире Гаврилоски 27

Се продава куќа во центарот на Прилеп на улица Кире Гаврилоски број 27

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
075815242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам