1 / 10
Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks , KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)
2.599 €
22.11.2022 09:19

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

❇️Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks 1997 Godina
➖️Kolata e vo Perfektna Sostojba
➡️(Moze Zamena za Poevtino Vozilo so Vasa Doplata)⬅️
➖️Ful Oprema (Klimatronik ladi , El na stakla , Centralno so Dalecinsko)
➖️Registriran do 24.12.2022 Godina
➖️So Novi Gumi
➖️So Cetiri Kluca
➖️Servisiran Komplet
♾️Kolata e Odlicna bez zabeleski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
075480697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам