1 / 12
SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA
4.200 €
28.11.2022 12:13

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Модел:

Swift

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT

2005 godina
1.3 diesel
69 k.s
Racen menuvac 5 brzini
Klima ured
Aluminiumski felni 2 predni novi gumi 2 zadni solidni
Elektrika na stakla,
Centralno so dalecinsko
Registracija do 27.04.2023
Domajcinski odrzuvano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077681831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам