1 / 12
VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA
5.650 €
26.01.2023 17:00

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NOV UVOZ HOLANDIJA
PARKTRONIK
GOD 2012
PLATENI DAVACKI KOMPLET
ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам