1 / 2
SOLARNI FOTONAPONSKI PANELI JA SOLAR 540Wp - Соларни панели
215 €
Цената е фиксна
24.09.2022 22:37

Делчево / Делчево

Соларен фотонапонски панел 540W од JA Solar DEEP 3.0 е нај добриот тип на пазарот во световен машаб. Class A !!! Панелот е направен од 144 Моно клетки со висока производителност. По-висок добив на енергија поврхносно и по малку загуба на BOS и по-висок клас на моќност 20,6% Класа А 540WP од JA Solar. Евро сертификат со 12/25 години гаранција Цена за панел 250 Евра Цена за Палета (31 бр.) 0,396 евра по цент За поголема количина - Попуст! ЗА ЦЕНИ И НАРАЧКА +38975663116 VIBER https://www.facebook.com/SolarSystemsMacedonia email: systemvcs@gmail.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

Алекнсаданр
Потврден огласувач
070510809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам