1 / 1
Dodatok sad za pravosmukalka
500 МКД
24.09.2022 22:58

Кисела Вода / Скопје

Prodavam dodatok sad za sobiranje na prashinata (ciklon filter), skoro nov

Cena 500 den.
Kontakt tel: 070/215012

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам