1 / 3
Site 4 gumi 50evra. 245 45 20
50 €
19.11.2022 18:25

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

45

Дијаметар:

20

4 gumi 245 45 20
All season
Site 4 gumi 50evra.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

...
Потврден огласувач
+38974244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам