1 / 11
5 gumi Bridgestone 265 65 18 i hrom bandasi 6x139.7
150 €
Цената е фиксна
19.11.2022 18:21

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

265

Висина:

65

Дијаметар:

18

5 Bridgestone gumi 265 65 18 godina 2018.
5 Bandasi od hummer h3 6x139.7 18ki.
Edna guma 100e.
Bandas 50e.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

...
Потврден огласувач
+38974244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам