1 / 1
Motor od Audi 80 b3
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2022 20:00

Богданци / Гевгелија

Komplet so benzinskiot sistem
Motor za AUDI 80 b3 1990 1.8 90ks

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Zoran Dimitrovski
Потврден огласувач
075556557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам