1 / 1
Се продава кујна / Se prodava kujna
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 15:50

Карпош / Скопје

Се продава целосна кујна. Кујната е прикажана на сликата доаѓа без електирчните апарати.
ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР !

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
071332055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам