1 / 1
Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora
1 €
22.01.2023 02:30

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Останато

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo
s. Brodec- Skopska Crna Gora

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

deni
Потврден огласувач
075291919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам