1 / 2
МЕТАЛЕН ОРМАН СО СЕФ - ЦЕНА ПО ДОГОВОР
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 17:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Метален орман во топ форма
Контакт : 074 242 001

Категорија: Останато

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
74242001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам