1 / 3
Sadnici - KRIN Садници - КРИН
5 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 09:43

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Садници - портокалов КРИН = 5ден/парче
Има околу 500 парчиња.
Sadnici - portokalov KRIN = 5den/parce
Ima okolu 500 parcinja

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава / Можна е замена од:

Дарко
Потврден огласувач
072.222.350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам