Продавам Транспортна Фирма во БГ со добра репоутација
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 12:05

Прилеп / Прилеп

Се продава Транспортна Фирма во Бугарија . Фирмата е без никави обврски , функционира и работи со транспорт од 2016. Регистрирана е во Петрич при сметководителката Марија. Додатно понудуваме и диопонирањје посредување при транспортери и шпедиции. за повеке информации на вибер +389 70 911 844 Дарко

Категорија: Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
+389 76 984 435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам