1 / 12
ATV LINHAI 300 4X4
3.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 10:39

Кратово

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

ATV LINHAI 300 4x4

Километри:

5000

Se prodava Linhai 300 so kardan 4x4 2020 godina cisto nov so 1000km so mnogu oprema, registriran na zeleni tablici se vozi so B kategorija
Cena 3500e
MOZE ZAMENA SAMO ZA YAMAHA MT-09 NAD 2017GOD SO MOJA DOPLATA!!!!
078-316-629 HRISTIJAN
078-316-629 HRISTIJAN
078-316-629 HRISTIJAN

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
078300342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам