1 / 9
OREV DRVO SUVO(OREOVO DRVO)ZA PRERABOTKA
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 10:20

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam drvo orev suv isecen na trupci od 2 metri i istiot se naogja vo Radisani...Moze zamena za izrabotena masa od orev

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
071252116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам