1 / 7
VIKENDICA
9.500 €
Цената е фиксна
9.800 €
06.02.2023 14:31

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Vikendica vo golemo Konjari
STRUJA,VODA OD VODOVOD
BUNAR SO POTOPNA POMPA...
ASFALTIRAN PAT DO VIKENDICA...

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075405785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам