1 / 2
Velosiped 26x190
4.000 МКД
26.09.2022 18:18

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам