1 / 1
AMD Ryzen 9 3950x
32.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Se prodava AMD Ryzen 9 3950x, instaliran vo domashno gaming PC pred 9 meseci, bukvalno neiskoristen!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070454569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам