1 / 6
Deloven objekt
1 €
14.03.2023 15:16

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

94 m²

Греење:

Нема

Se izdava nov deloven objekt od 94m2 vo centarot na Prilep, pomegu O.U. Koco Racin i starata avtobuska stanica.
Tel.072/241-094

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
072241094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам