1 / 2
BMW Type 161 17ki bandasi so gumi za e90
300 €
22.12.2022 23:27

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

245

Висина на гума:

40

Дијаметар на гума:

17

Original bandasi vo dobra sostojba 17ki od bmw e90 330d so 4 novi letni gumi.
245ki michelin pilot sport 4 gumi so 5.5mm sara i 265ki g-Force™ COMP-2™ NOVI.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

David
Потврден огласувач
077637475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам