1 / 7
Prodavam sekakvi polovni delovi za Lada Niva
3.550 МКД
16.01.2023 22:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam sekakvi polovni delovi za Lada Niva 1.6 / 1.7
Isto taka prodavam sekakvi polovni delovi za Yugo 45,55,Tempo1.1 ,Lada Riva ,Lada Samara ,Zastava 101,Fico.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам