1 / 2
225 45 17 raspar BRIDGESTONE m+s
30 €
28.10.2022 17:39

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075855601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам