1 / 5
sistem Bang & Olufsen Beosystem 2500
6.800 МКД
Цената е фиксна
7.000 МКД
26.01.2023 11:18

Аеродром / Скопје

sistem Bang & Olufsen Beosystem overture.,so aktivni zvucnici silver platno...na cd i radioto rabotat super.na kaseta treba verojatno kaisi da se smenat.bez dalecinsko.swiss

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
070561390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам