1 / 12
Audi A4 2.0 143ks NAVIGACIJA
10.500 €
28.09.2022 14:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A4 2.0 143ks
Komandi na volan
Navigacija
Tempomat
Senzori za dozd
Dvozonska klima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
076228382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам