1 / 11
JBL Radial iPod Dock zvucnik
35 €
14.11.2022 00:57

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

JBL Radial iPod Dock zvucnik prodaje se sa originalnim adapterom ipod 2GB i daljinskim donji zvucnik kada se pojava zvuk krci , nije pokusana popravka daljinac ispravan

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам