1 / 5
FIAT UNO
1 €
27.11.2022 11:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Uno

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

prodavam fiat uno 1.0 bezoloven benzin 2000 godina 150000 km. vo dobra sostojba cena po dogovor kontakt telefon 075 876 248

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragoljub
Потврден огласувач
072600008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам