1 / 12
delovi za kompjuter
1 €
20.10.2022 13:54

Велес / Велес

asus p8h61-m lx3 - матична 1500денари
intel core i3-2120 - процесор 1100денари
intel cooler - за процесорот 150денари
transcend 4GB DDR3 1333 DIMM - рам 800денари
GF210 1024M DDR3 64B 1GB - графичка 1200денари
matrix 700W - напојување 450денари
hantol 500W - напојување 500денари
ATX Midi Tower Case Matrix MX-07 - куќиште 1500денари плус додаток за CD
ATX Midi Tower Case Matrix NT-01 - куќиште 1500денари

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
076355517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам