1 / 5
Куќа
33.000 €
Цената е фиксна
13.11.2022 10:37

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

1975

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Georgi Dimitrov

Населба Рид
Потребно е реновирање.
Куката е на главна улица.
Чист ИЛ.
Јавување после 17.00.
Цената е фиксна.Нема преговори.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

V
Потврден огласувач
071214427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам