1 / 3
Se prodava sedmosed vo odlicna sosotojba
6.000 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2022 18:20

Штип / Штип

Se prodava sedmosed do odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072304917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам