1 / 8
Клуб масички и рафтови
6.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2022 07:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат клуб масички и рафтови изработени од метал и иверка.
Димензии на големиот рафт 97x100x27cm
Димензии на малиот рафт 40x35x15cm
Димензии на масичката 80x60x50cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Velibor
Потврден огласувач
078447883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам