1 / 12
PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH
1 €
Денес 11:17

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GODINA 2007-MA
KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBOR...

-KLIMA
-BORDCOMPJUTER
-TEMPOMAT
-MP5 MEDIA SISTEM ANDROID
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
-ESP
-AIRBAG 6
-MAGLENKI
-CENTRALNA SO DALECINSKO

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

..
Потврден огласувач
070467014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам