1 / 7
СЕ ПРОДАВА КУЌА
35.000 €
Цената е фиксна
30.09.2022 00:29

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул. Горан Миноски бр. 72

Се продава веднаш вселива куќа.
телефон за контакт: 071242813

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
071242810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам