1 / 5
Se prodava ili iznajmuva plac vo Prilep
120 €
21.11.2022 13:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3197 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e 3197m² na atraktivna lokacija ul.Aleksandar Makedonski bb na izlez od Prilep izleguva i na glaven i na sporeden pat
Komunali
Struja
Voda
Kanalizacija
Podetalno na telefon


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
077870970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам