1 / 4
Polovni TOYO gumi 205/60/16
1.500 МКД
07.12.2022 19:41

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

60

Дијаметар:

16

Dobri polovni 4 gumi TOYO 205/60/16 cena 1500 za site

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076460639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам